Терморегулятор terneo sen

3 роки з моменту продажу

Запрограмуйте нагрів з terneo sen

Терморегулятор призначений для програмованого керування системою «тепла підлога» на основі електричного нагрівального кабелю, а також електричними конвекторами, інфрачервоними панелями та іншим опалювальним обладнанням. Ви можете налаштовувати графік нагріву окремо для буднів і вихідних, а також періоди нагріву на кожен день. Терморегулятор використовує дані від датчика температури повітря, який уже вмонтований у корпус, а також датчика температури підлоги.

Зручність у керуванні

Сенсорний рідкокристалічний екран відображає температуру, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. За допомогою нього ви можете інтуїтивно налаштовувати роботу терморегулятора. Крім того, сенсорні кнопки надійніші та довговічніші, у порівнянні зі звичайними.

Повний контроль температури

Ви можете налаштовувати підтримання температури повітря або підлоги, чи підтримання температури повітря з обмеженням за підлогою.

Три режими роботи

Обирайте потрібний режим обігріву:

• «ручний» — постійне підтримання однієї і тієї ж заданої температури;
  • «програматор» — робота згідно з тижневою програмою обігріву;
  • «комфорт» — окремо задана температура буде підтримуватись до кінця поточного періоду, після чого ввімкнеться режим «програматор».

Легкий монтаж

Усе, що потрібно для монтажу — вже в комплекті! Установлення відбувається в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека при використанні

За допомогою функції блокування кнопок, ніхто випадково не змінить режим роботи терморегулятора. Ця функція особливо зручна, коли в домі є діти.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати його з електричним обігрівальним обладнанням і нагрівальними кабелями більшості виробників. Не обмежуйте себе у виборі!

Технічні характеристики terneo sen

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
0,5-10 °С
терморегулятор, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.