Терморегулятор terneo sen

3 роки з моменту продажу

Запрограмуйте нагрів з terneo sen

Терморегулятор призначений для програмованого керування системою «тепла підлога» на основі електричного нагрівального кабелю, а також електричними конвекторами, інфрачервоними панелями та іншим опалювальним обладнанням. Ви можете налаштовувати графік нагріву окремо для буднів і вихідних, а також періоди нагріву на кожен день. Терморегулятор використовує дані від датчика температури повітря, який уже вмонтований у корпус, а також датчика температури підлоги.

Зручність у керуванні

Сенсорний рідкокристалічний екран відображає температуру, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. За допомогою нього ви можете інтуїтивно налаштовувати роботу терморегулятора. Крім того, сенсорні кнопки надійніші та довговічніші, у порівнянні зі звичайними.

Повний контроль температури

Ви можете налаштовувати підтримання температури повітря або підлоги, чи підтримання температури повітря з обмеженням за підлогою.

Три режими роботи

Обирайте потрібний режим обігріву:

• «ручний» — постійне підтримання однієї і тієї ж заданої температури;
  • «програматор» — робота згідно з тижневою програмою обігріву;
  • «комфорт» — окремо задана температура буде підтримуватись до кінця поточного періоду, після чого ввімкнеться режим «програматор».

Легкий монтаж

Усе, що потрібно для монтажу — вже в комплекті! Установлення відбувається в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека при використанні

За допомогою функції блокування кнопок, ніхто випадково не змінить режим роботи терморегулятора. Ця функція особливо зручна, коли в домі є діти.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати його з електричним обігрівальним обладнанням і нагрівальними кабелями більшості виробників. Не обмежуйте себе у виборі!

Технічні характеристики terneo sen

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
0,5-10 °С
терморегулятор, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (2)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним29 листопада 2018
Питання:
Доброго дня. Придбав даний терморегулятор для керування інфрачервоними панелями, в комплек виносний датчик температури підлоги не входив. Не можу увійти в поглиблене налаштування для вибору датчика повітря. На дисплеї Err 1. Як налаштувати без підключення виносного датчика? Дякую
Олексій, інженер тех-підтримки30 листопада 2018

Доброго дня, для керування інфрачервоними панелями виносний датчик не використовується. Для переходу в меню поглиблених налаштувань вим­кніть терморегулятор, натиснувши "вмик/вимик", а потім натисніть на "книжечку" і  утримуючи її натисніть на "вмик/вимик". Для переходу по меню використовуйте "книжечку", а для зміни параметрів "вниз" та "вгору". Детальніше див. інструкцію на стор. 7. Якщо виникнуть питання, зателефонуйте до служби техпідтримки за тел.: +38 (067) 328-09-88, +38 (050) 450-30-15.

Александра Кипка
21 серпня 2018
Переваги:

высокое качество исполнения и сборки, удобное крепление, довольно удобный интерфейс, соотношение цена/качество.

Недоліки:

не заметила

Коментар:
впечатление положительное, позволяет достаточно гибко настроить управление теплым полом.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.