Терморегулятор terneo s unic, білий

Колір: білий

Товар закінчується

3 роки з моменту продажу

Терморегулятор terneo s — сенсорна елегантність контролю

Терморегулятор призначений для керування обігрівом теплої підлоги в межах від 5 до 40 °С. Дані про температуру передаються з датчика, поміщеного в підлогу.

Приємний дизайн та інтерфейс

На цифровому екрані відображаються температура та системні повідомлення. Також він робить зручнішою навігацію по меню налаштувань. Сенсорні кнопки на корпусі мають елегантніший вигляд і служать довше.

Корисні додаткові функції

Ви можете налаштувати початок обігріву за таймером (від 0,5 до 99 годин). Якщо ви збираєтеся на якийсь час поїхати з дому — встановіть таймер, і з вашим поверненням в оселі буде комфортна температура.

Пристрій веде статистику часу нагріву, допомагаючи контролювати споживання електроенергії. Також ви можете вносити поправки у значення температури, що відображається на екрані.

Зручний монтаж

Усе необхідне для монтажу — в комплекті! Установлення відбувається в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.

Безпека передусім

Пристрій обладнано термозахистом. Якщо температура всередині корпусу досягне 85 °С, терморегулятор припинить роботу, доки вона не знизиться до 80 °С. Також ви можете заблокувати кнопки, щоб параметри нагріву випадково не змінили, наприклад, ваші діти.

Універсальний терморегулятор

Пристрій може використовуватись із більшістю нагрівальних кабелів, плівок та матів, що представлені на ринку.

Технічні характеристики terneo s

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Цифровий
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
230 В ± 10 %
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ± 10 %
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
100 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
Діапазон вимірюваних температур:
–26…+76 °С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним17 червень 2018
Питання:
Добрий день. Можна сховати термодатчик терморегулятора terneo s unic, білий під корпус для використання як кімнатний термостат або чи є ще теморегулятор terneo s unic з вбудовани датчиком. 2-3 міс назад я бачив такий. Дякую.
Олексій, інженер тех-підтримки18 червень 2018

Доброго дня, ми не рекомендуємо встановлювати датчик у корпус терморегулятора, тому що на точність його показань буде впливати внутрішнє нагрівання (ступінь нагрівання залежить від потужності наванта­ження, підключеної до термо­регулятора). Терморегуляторів в корпусі terneo s з вбудованим датчиком у нас немає. Можемо запропонувати вам наступні моделі з вбудованим датчиком: terneo rol, terneo vt та програмований терморегулятор terneo pro. Детальніше з цими моделями можно ознайомитися на нашому сайті, або зв'язавшись з менеджером.

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.