Терморегулятор terneo pro-z для інфрачервоних панелей

1 139грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

terneo pro-z — оптимальне поєднання мобільності та функціоналу

Терморегулятор terneo pro-z призначений для програмованого керування інфрачервоними панелями, електричними конвекторами та іншими обігрівачами, а також охолоджувальним обладнанням. Завдяки можливості налаштовувати графік обігріву чи охолодження (до трьох періодів у будні, та один — у вихідні) можна досягнути оптимального використання електроенергії та суттєво зменшити комунальні платежі.

Застосування терморегулятора terneo pro-z

Пристрій може підтримувати температуру повітря від 0 до 30 °С. Установлення терморегулятора здійснюється у звичайну «євро» розетку. Для початку роботи системи обігріву чи охолодження не потрібно встановлювати ніяких додаткових датчиків: датчик температури повітря вже прикріплений до корпусу.

Статистика витрати електроенергії

Ви можете контролювати споживання електроенергії за добу, тиждень і місяць із моменту останнього скидання значень. Терморегулятор враховує час роботи під навантаженням і потужність підключеного обладнання (за замовчуванням — 2000 Вт) для розрахунку приблизної кількості спожитої електроенергії. Для більш точного визначення енерговитрат необхідно в налаштуваннях пристрою вказати потужність обігрівального чи охолоджувального приладу.

Вибір оптимального режиму роботи

Для максимального задоволення ваших потреб у комфорті ми передбачили три основні режими роботи.

Режими роботи терморегулятора terneo pro-z

  • «таймер»: програмування роботи згідно з тижневим графіком окремо для буднів і вихідних. У будні доступно до трьох періодів підтримання комфортної температури, а у вихідні — один. Також можна вибрати різну кількість вихідних;
  • «ручний»: терморегулятор буде постійно підтримувати встановлену температуру повітря;
  • «від’їзд»: ви можете налаштовувати період, коли будете відсутні вдома (наприклад, під час відпустки), і під час якого буде підтримуватися економна температура. А перед вашим поверненням терморегулятор знову забезпечить комфортні умови в приміщенні.

Додаткові функції

Для підвищення зручності використання терморегулятора та більшої оптимізації електроспоживання ми розробили деякі додаткові функції.

Особливості терморегулятора terneo pro-z

Ви можете активувати функцію «відкритого вікна»: пристрій здатний розпізнати різке зниження температури та на 30 хвилин вимкнути обігрів. Це дозволить не витрачати електроенергію даремно, коли ви провітрюєте приміщення.

Також ви можете активувати функцію «попередній обігрів (охолодження)», яка допоможе забезпечити комфортні умови відразу з настанням періоду комфортної температури. Це можливо завдяки здатності терморегулятора розраховувати тривалість нагрівання від економної температури до комфортної, та скоригувати час вмикання нагріву перед початком періоду «комфорту».

Ви можете налаштувати гістерезис підтримання температури від 0,5 до 10 °С. Так можна добитися підтримування певного діапазону температури. За замовчуванням гістерезис установлений на 1 °С.

Керування роботою терморегулятора здійснюється лише чотирма кнопками, а рідкокристалічний екран дозволяє без особливих зусиль налаштовувати параметри роботи пристрою. Для додаткової економії електроенергії та більш комфортного використання терморегулятора ви можете регулювати яскравість екрану.

Інтерфейс пристрою доступний чотирма мовами: українською, російською, англійською та німецькою.

Безпека передусім

Для безпечної роботи терморегулятора ми обладнали його захистом від перегрівання: якщо температура всередині корпусу підніметься вище 85 °С, то обігрів припиниться, а на екрані буде відображене відповідне повідомлення. Після зниження температури до 75 °С обігрів автоматично відновиться.

Технічні характеристики terneo pro-z

Сфера використання:
Для інфрачервоних панелей і конвекторів
Тип керування:
Програмований
Спосіб монтажу:
У розетку
Максимальна сила струму, A:
16
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
0
Максимальна температура, °C:
+30
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,2 кг ±10%
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 5,3 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,5 мА
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
58 х 124 х 87 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
0,1 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР 20
Комплект поставки:
терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (2)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
13 лютого 2021
Переваги:

Економить електроенергію, дає комфортну температуру.

Недоліки:

Не можна поставити в щит. Не можна залити налаштування через смартфон.

Коментар:
Здравствуйте! Предложение- сделать программируемый терморегулятор и на DIN рейку, да ещё чтоб хотя бы 6+8 интервалов было, и вообще было бы круто, чтобы через смартфон можна в графическом интерфейсе двигать настройки времени и температуры. Подобно эквалайзера, где ширина полосочек- это время, а высота - это температура. Удобно было бы по WIFI, но можна по микроюсбшному шнурку. Надеюсь вы прислушаетесь к пожеланиям. Занимаюсь электромонтажными работами лет 20, и думаю такие терморегуляторы таймеры актуальны. Пусть у вас все получится!
Олексій, інженер тех-підтримки15 лютого 2021

Вітаємо!
Дякуємо за вибір нашої продукції та щирі побажання!
Зверніть увагу, в асортименті terneo є Wi-Fi програмований терморегулятор на DIN-рейку terneo bx. Через фірмовий додаток my.terneo користувач може встановити до 16 періодів нагріву на день. У WEB версії додатка реалізована настройка періодів так, що користувач змінюючи ширину смужок може регулювати час дії заданої температури. Налаштування розкладу в мобільному додатку здійснюється шляхом введення часу періодів і температури в ці періоди.
Ваша пропозиція зі способу регулювання температури в задані періоди цінно. Дякуємо! Її реалізація можлива для WEB версії додатка і ми передали її в відділ розробок на розгляд. У мобільній версії реалізація даної фічі поки неможлива через малі габарити екрану телефону.

Аноним
29 грудня 2019
Переваги:

Действительно повышает комфортность и даёт возможность экономить эл.энергию.

Недоліки:

1. Очень неудобно менять внутренний источник. Можно же сделать как в компьютере;
2. С моей точки зрения, можно добавить пару "дополнительных периодов" в режиме "таймер". При наличии 2-х или 3-х зонных счётчиков и большего количества "дополнительных периодов" можно ещё более экономить.
Пользуюсь устройством только 2 месяца, поэтому пока все

Алексей, инженер тех-поддержки2 січня 2020

Внутренний источник питания отвечает только за ход часов и рассчитан на срок службы до трех лет. Для продления срока службы внутренней батарейки рекомендуем в конце отопительного периода останавливать часы. По вопросу дополнительных периодов мы учтем Ваше пожелание при дальнейших разработках.

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUARU
ВідеоінструкціяДивитися