Терморегулятор terneo pro unic, білий

Колір: білий

Слоновая кость
1 133грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

3 роки з моменту продажу

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Терморегулятор terneo pro — максимум функцій для оптимального комфорту

З терморегулятором terneo pro ви маєте можливість запрограмувати обігрів за тижневим графіком, окремо для буднів і вихідних. Встановлюйте до трьох інтервалів протягом доби, під час яких буде підтримуватись комфортна температура. Пристрій має вбудований датчик температури повітря, а до комплекту цієї моделі входить додатковий датчик температури підлоги. Терморегулятор terneo pro ідеально підійде для оптимального використання енергії та підтримання комфортних умов у вашому домі.

Унікальні функції

Якщо ви провітрюєте кімнату — навіщо даремно витрачати електроенергію? Терморегулятор здатний розпізнати, коли в кімнаті відкрите вікно, і на 30 хвилин вимкнути обігрів.

Активуйте функцію попереднього обігріву, щоб заздалегідь забезпечити комфортні умови в приміщенні при настанні періоду «комфортної» температури. Терморегулятор здатний визначити середній час нагріву з температури «економ» до «комфортної» і коригувати час попереднього включення навантаження.

Зручність у керуванні

Програмування терморегулятора здійснюється чотирма кнопками, а всі дані відображаються на інформативному екрані. Налаштовані вами параметри зберігаються в енергонезалежній пам’яті.

Інтерфейс терморегулятора доступний українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Оберіть потрібний режим роботи

Ви можете вибрати один із трьох основних режимів роботи:

  • «таймер»: індивідуальний графік підігріву на цілий тиждень із можливістю вибору до трьох періодів комфортної температури протягом буднього дня;
  • «ручний»: постійно підтримуватиметься виставлена вами температура;
  • «від’їзд»: налаштування періоду, коли вас не буде вдома, протягом якого буде підтримуватись задана температура «від’їзду».

Калібрування температури та статистика енергоспоживання

Внесіть дані про потужність підключеного обладнання для максимально точного підтримання температури в приміщенні. Це також дозволить терморегулятору ефективніше вести статистику енергоспоживання. Ви можете стежити за витратами електроенергії за 1, 7 або 30 діб, а також за увесь час роботи. Це дозволить вам ефективніше встановлювати індивідуальні графіки нагріву.

Легкий монтаж

Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті! Установлення здійснюється в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. У моделі з додатковим датчиком температури підлоги необхідно провести монтаж самого датчика. Для цього його вставляють у металопластикову трубку (діаметром 16 мм) та поміщають у підлогу, де розташовується нагрівальний кабель.

Безпека в користуванні

Ви можете заблокувати кнопки керування терморегулятором, щоб ніхто випадково не змінив параметри його роботи. Пристрій також має захист від перегріву: якщо температура в ньому підвищиться до 85 °С, він припинить нагрів, повідомивши вам про причину. Коли температура всередині корпусу знизиться до 75 °С, терморегулятор продовжить свою роботу.

Максимальна сумісність

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo pro з нагрівальними кабелями, плівками та датчиками (у тому числі цифровими) більшості виробників, що представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує наступні типи підклю­че­них датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 ° С.

Технічні характеристики terneo pro

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Програмований
Спосіб монтажу:
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
16
Особливості:
Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна потужність навантаження:
3000 ВА
Напруга живлення:
230 В ±10%
Маса в повній комплектації:
0,18 кг ±10%
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 6,2 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,3 мА
Габаритні розміри (Ш х В х Г):
75 х 75 х 38 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
3 м
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
1 °С
Ступінь захисту за ДСТУ:
ІР20
Комплект поставки:
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Температурний гістерезис полу:
1-10 °С
Межі регулювання (пол):
5...35 °С
Пределы регулирования (пол):
5...60 °С

Відгуки та питання (3)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним29 жовтня 2018
Питання:
Добрый день. Вопрос по terneo pro unic: пытаюсь настроить его на активную работу на ночном тарифе. т.е. с 23:00 до 7:00. Но в таймере не получается полностью задать этот диапазон. Т.е. 23:00 - 23:45 и 00:00 - 7:15 либо, 22:45 - 23:45 и 00:00 - 7:00. Если 15 минут в полночь не критично, то отсутствие возможности ограничиться четким периодом - расстраивает. В чем причина данных ограничений? У меня 5 термо-регуляторов и на всех одинаковое поведение. Так же часто в статистике на суточном показателе кВт, показывает 0, хотя я точно знаю, что ТП работал.
Есть ли возможность как то обновить прошивку?
Алексей, инженер тех-поддержки29 жовтня 2018

Добрый день, расписание настраивается во всех версиях прошивок одинаково. Запись суточных показателей статистики производится 1 раз в 1,5 часа, поэтому при пропадании питания в этот период, статистика может пропустить это значение. Но при этом, в общей статистике этот показатель учтется.

Аноним28 травня 2018
Питання:
Возможна ли установка в серию Asfora ? Какие посадочные размеры?
Алексей, инженер тех-поддержки29 травня 2018

Добрый день, терморегуляторы terneo совместимы с рамками Schneider Unica серий Unica Basic и Unica Quadro. К сожалению установка в серию Asfora невозможна. Размер посадочного места 45 x 45 мм.

Аноним21 квітня 2018
Питання:
чи повинен пристрій під час своє роботи та простою видавати високочастотний шум?(писк)
також чи потрібно знімати датчик температури у випадку звернення до сервісу?
Олексій, інженер тех-підтримки24 квітня 2018

Під час роботи пристрій не повинен видавати сторонніх шумів (крім звуку спрацьовування реле). Тому зверніться, будь ласка, до нашого сервісного центру за номерами телефонів: +38 (067) 328-09-88 або +38 (050) 450-30-15 (з 09:00 до 17:00). Можливо, доведеться відправити пристрій у Сервісний центр.
Щодо датчика - якщо ви впевнені в його роботоздатності, то можете відправляти терморегулятор у Сервісний центр без датчика.

Залишити відгук

Задати питання

Купити в магазині

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
КАПРО

Інструкції

Завантажити у PDFUARU