Терморегулятор terneo eg

3 роки з моменту продажу

terneo eg — створіть належні умови для розведення птиці

Терморегулятор постійно підтримує задану температуру в інкубаторі в діапазоні від 34 до 39 °С. Він характеризується дуже високою точністю підтримання виставлених умов нагріву (до 0,015 °С). Для роботи використовуються дані, отримані від виносного датчика температури.

Допоможе подбати про майбутній виводок птиці

Якщо температура в інкубаторі буде відхилятись від установлених меж, увімкнеться звукове чи світлове оповіщення.

Зручність у керуванні

Для налаштування параметрів роботи терморегулятора використовуються тільки 3 кнопки. Поточна температура та інформаційні повідомлення висвітлюються на цифровому екрані. Він також полегшує навігацію в меню.

Точність підтримання температури для будь-якого інкубатора

Терморегулятор використовує спеціальний PID-алгоритм, завдяки якому terneo eg можна «навчити»  враховувати особливості вашого інкубатора. Цей алгоритм допоможе досягнути максимально точного підтримання температури.

Легкий монтаж

Для початку роботи вам потрібно ввімкнути терморегулятор у розетку та встановити датчик температури в інкубаторі. Що може бути простіше?

Безпека передусім

Кнопки керування терморегулятором можна заблокувати, щоб випадково не змінити його режим  роботи. Також пристрій захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище ніж 80 °С, терморегулятор припинить роботу, доки вона не опуститься до 60 °С.

Технічні характеристики terneo eg

Сфера використання:
Для інкубаторів
Тип керування:
Цифровий
У розетку
Максимальна сила струму, A:
2,3
Особливості:
Захист від дітей
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Датчик температури:
DS18B20
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Температурний гістерезис:
0,015°С
терморегулятор (з підключеним виносним датчиком температури зі з'єднувальним проводом), гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки та питання (1)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним
30 квітня 2018
Переваги:

Тримає температуру вірно, акуратний, компактний

Недоліки:

При скачку напруги виходить з ладу сімістер. Ремонтував 3 рази (одна й та ж сама поломка -сімістер). Вся інкубація насмарку

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.