Терморегулятор terneo ax unic, білий

Колір: білий

3 роки з моменту продажу

terneo ax — комфорт у домі зі смартфона чи комп’ютера

Керувати роботою терморегулятора ще ніколи не було так зручно! Налаштування параметрів відбувається через мобільний додаток для Android та iOS або з персонального акаунту на my.terneo.ua. Ви можете підтримувати температуру в домі від 5 до 45 °С за індивідуальним графіком. Сформуйте його у відповідності до вашого розпорядку дня, щоб досягнути максимальної економії електроенергії. І найголовніше — ви не будете економити на комфорті!

Керування терморегулятором terneo ax через смартфон

Аналізуйте статистику енергоспоживання

Інформація про споживання електроенергії передається на ваш обліковий запис через Інтернет. В обліковому записі можна переглядати динаміку нагріву за тиждень, місяць і рік. Ви побачите графіки температур та зможете ефективніше оптимізувати енергоспоживання.

Оберіть оптимальний режим роботи

Для вас ми передбачили можливість створювати до 16 періодів температури на день! Програмування роботи здійснюється через інтуїтивно зрозумілий мобільний чи веб-інтерфейс. Створіть оптимальний графік роботи терморегулятора з мінімальним енергоспоживанням і максимальним комфортом!

Збираєтесь у відпустку? Ми зробили для вас функцію «від’їзд»: поки вас не буде вдома, терморегулятор працюватиме в економному режимі, а перед вашим поверненням — забезпечить комфортну температуру.

А якщо ви бажаєте безпосередньо контролювати роботу терморегулятора, для цього ми передбачили режим ручного керування.

Зручне встановлення

Монтаж терморегулятора відбувається в стандартний підрозетник. Усе, що потрібно для монтажу — вже в комплекті! Приєднання до мережі Wi-Fi без великих зусиль і витрат часу — усього 5 хвилин налаштувань у браузері або 3 хвилини через мобільний додаток.

Безпека передусім

Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора з телефону або комп’ютера. Це особливо зручно, якщо у вашому домі є діти.

Також пристрій має вбудований термозахист: якщо температура всередині корпусу підніметься до 80 °С, терморегулятор припинить роботу. Відновлення подачі навантаження відбудеться після зниження температури до 75 °С.

Універсальний терморегулятор

Ви можете застосовувати терморегулятор terneo sx з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників, які представлені на ринку.
Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків підлоги: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кому при 25 ° C.

Технічні характеристики terneo ax

Сфера використання:
Для теплої підлоги
Тип керування:
Wi-Fi
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комбінацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комбінацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75°С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Відгуки та питання (3)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним22 січня 2019
Питання:
Здравствуйте! Предусмотрено ли управление группами или всеми устройствами одним нажатием кнопки. Например уезжаешь раньше из дома, нажал одну кнопку и все регуляторы переходят в режим Отъезд. Или вернулся раньше. Очень полезно если у тебя их более 10 штук (реализован инфракрасный пленочный обогрев дома)
Алексей, инженер тех-поддержки23 січня 2019

Добрый день, на данный момент такой функции нет, возможность группового управления находится в разработке.

Аноним6 вересня 2018
Питання:
Доброго дня! Скажіть чи буде такий терморегулятор для інфрачервоних панелей?
Олексій, інженер тех-підтримки6 вересня 2018

Доброго дня, на даний момент terneo ax не вимірює температуру повітря, тому для інфрачервоних панелей його використовувати немає можливості. Для інфрачервоних панелей можемо запропонувати терморегулятор у розетку з Wi-Fi управлінням terneo rzx.

Аноним
15 серпня 2018
Переваги:

Управление с телефона или пк, гарантия 3 года, легкая настройка

Недоліки:

Коментар:
Хороший терморегулятор, много различных настроек, управление с телефона или компютера (с любой точки планеты:-)), точное измерение температуры (сравнивал)

Де купити у вашому місті

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

Часті запитання про продукцію terneo

Чи підходять ваші датчики до інших терморегуляторів?

Щоб датчик працював з іншим терморегулятором, потрібно перевірити їх сумісність. Такий терморегулятор повинен підтримувати цифровий датчик DS18B20, аналоговий датчик R10 (NTC-терморезистор) з опором 10 кОм при 25 °С, або термопару TXA. Сумісність повинна бути вказана в технічному паспорті (чи інструкції) до терморегулятора.

Дивитися усі питання і відповіді