Реле напруги ZUBR SR1 red

• імпульсний блок живлення — зменшує споживання енергії самим реле
  • просте встановлення
  • затримка вмикання навантаження
  • збереження критичних значень напруги в енергонезалежній пам’яті

5 років з моменту продажу

Реле напруги із сенсорним керування для встановлення в розетку

Реле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.

Зручність у керуванні

Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою лише чотирьох кнопок. Eкран відображає поточну напругу, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбувається після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.

Затримка вмикання

Реле вимкне навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення його подачі відбудеться через установлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання — холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.

З реле напруги ZUBR SR1 red ви можете вибрати професійну модель вимкнення напруги. Вона дозволить не вимикати навантаження при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.

Безпека при використанні

Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 °С реле вимкне навантаження та повідомить про перегрів. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С.

Технічні характеристики ZUBR SR1 red

Категорія продукції:
Реле напруги
Струм, А:
У розетку
Кількість фаз:
1 ф. (230 Вольт)
Термозахист:
TrueRMS:
Проф. затримка відключення:
Нижня межа напруги:
120-210 В
Верхня межа напруги:
220-280 В
Номінальна потужність навантаження:
3 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги:
не більше 1 с (>120 В), не більше 0,04 с (<120 В)
Время отключения нагрузки при превышении напряжения:
не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження:
3-600 с
100-420 В
Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості:
не більше 5,8 мА
Споживання струму при 230 В в режимі сну:
не більше 2,8 мА
Маса:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Потужність, ВА:
1 000 - 3 500
реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка

Відгуки та питання (6)

Залишити відгукЗадати питання
Аноним4 серпня 2021
Питання:
Когда у вас появится в продаже ZUBR R116y? Неужели вам тяжело ответить?
Алексей, инженер тех-поддержки9 серпня 2021

Здравствуйте, извините за задержку в ответе, ZUBR R116y есть в наличии и доступен к заказу https://ds-electronics.com.ua/rele/r1/

Аноним30 липня 2021
Питання:
Здравствуйте, когда у вас появится в продаже ZUBR R116y?
Алексей, инженер тех-поддержки9 серпня 2021

Аноним16 липня 2020
Питання:
Здравствуйте! Подскажите, я правильно понимаю, что у SR1 отсутствует функция Коммутации нагрузки при переходе
синусоиды через ноль?
Алексей, инженер тех-поддержки17 липня 2020

Здравствуйте!
Да, правильно.
Включение нагрузки при переходе синусоиды через ноль реализовано в реле напряжения ZUBR R1.

Аноним6 жовтня 2019
Питання:
Добрый день. Купил sr1 red 2 дня назад. Горит зелёный индикатор секунд 20 потом тухнет . Реле работает.
Алексей, инженер тех-поддержки8 жовтня 2019

Добрый день. Обратитесь пожалуйста в службу технической поддержки по номеру телефона +38 (067) 328-09-88 или +38 (050) 450-30-15.

Аноним1 жовтня 2019
Добрый день.
Подойдет ли данное реле в цепи за еще одним реле на входе в квартиру. Интересует есть ли функция для холодильника/кондиционера, когда одного реле отключает питание другого (этого) то при появлении питания будет ли задержка подачи нагрузки?
в характеристиках сказано про то что если выйдет за пределы вольтажа, но что если выключить его не выходя за заданные пределы?
надеюсь понятно объяснил)
Алексей, инженер тех-поддержки1 жовтня 2019

Добрый день. При подаче напряжения реле отсчитает выставленную задержку включения нагрузки после чего подаст напряжение на нагрузку.

Аноним7 травня 2019
Здравствуйте!
Подскажите, выбираю между Реле напряжения ZUBR SR1 red и Реле напряжения ZUBR R1 16Y.
Из описания понял, что разница в количестве и "сенсорности" кнопок, в потребление тока, во времени отключения нагрузки.
Но так и не определился с моделью. Какая надёжнее, удобнее, лучше в конце концов? Какие есть нюансы, не вошедшие в описание на сайте?
Мне нужно для холодильника.

С уважением Тарас
Алексей, инженер тех-поддержки11 травня 2019

Добрый день. Мы контролируем каждый этап производства, а также проводим тщательное тестирование всех изделий перед реализацией. Рекомендуем Вам остановить свой выбор на устройстве, которое максимально удовлетворит Ваши потребности: эстетические, удобства пользования.

Реле ZUBR ви також можете придбати в магазинах-партнерах в вашому місті.

ВідеоінструкціяДивитися