Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле напруги в розетку

Застосування захисних реле ZUBR дозволяє забезпечити максимальну безпеку вашої електротехніки. Усі вироби виготовляються на наших власних виробничих потужностях, що дозволяє ретельно контролювати всі етапи виробництва. Більш детальну інформацію про реле ZUBR ви можете дізнатися тут.

Фільтр
Сортувати:
Показувати:
Вид:
ZUBR R1

ZUBR R1

Побутове реле напруги
414грн
Купити

Ідеально підходить для захисту від надмірних коливань напруги окремого побутового приладу (наприклад, холодильника) потужністю до 3000 ВА. Особливістю реле є його встановлення в «євро» розетку.

Новинка
ZUBR SR1 red

ZUBR SR1 red

Побутове реле напруги із сенсорним керуванням
414грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR SR1

ZUBR SR1

Побутове реле напруги із сенсорним керуванням
509грн
Купити

Призначене для захисту підключеного електричного приладу від надмірних стрибків напруги. Характерною особливістю реле є сенсорні кнопки та білий цифровий екран. Установлюється у звичайну «євро» розетку.

ZUBR R2/P3/P6

ZUBR R2/P3/P6

Побутове реле напруги з подовжувачем

Товар закінчується

782грн

Призначені для захисту від 2 до 6 одиниць побутової електротехніки (залежно від моделі реле) загальною потужністю до 3000 ВА від надмірних коливань напруги. Особливістю реле є встановлення у стандартну «євро» розетку.

Скинути усі фільтри
Категорія продукції
Струм, А
Спосіб монтажу
Кількість фаз
Термозахист
TrueRMS
Проф. затримка відключення
Потужність, ВА

Реле напруги в розетку

Застосування реле напруги в розетку — зручний спосіб забезпечити захист підключеного обладнання. Немає необхідності здійснювати специфічну процедуру монтажу, достатньо просто вставити пристрій у стандартну «євро-розетку».

При виборі реле контролю напруги в розетку потрібно звернути увагу на декілька факторів. По-перше, ви повинні впевнитись, що потужність підключеного обладнання не перевищуватиме максимально допустимої потужності контролюючого приладу. Крім того, потужність такого приладу слід вибирати із запасом, оскільки постійна робота на максимальних навантаження скорочує термін його служби.

По-друге, ви повинні звернути увагу на безпеку при використанні контролюючого приладу. Він повинен бути оснащений термозахистом, а матеріал корпусу бажано бути виготовленим із негорючого пластику.

Важливим моментом є і зовнішній вигляд реле розеткового типу. Адже скоріш за все ви будете застосовувати його в житлових кімнатах, і воно повинно органічно поєднуватися з інтер’єром. Деякі моделі таких приладів можуть мати подовжений кабель живлення. Це зручно, оскільки ви можете розміщувати побутову техніку на власний розсуд, у меншій мірі прив’язуючись до розетки. Також трапляються моделі для підключення великої кількості пристроїв відразу. Але, як ми вже говорили, важливо враховувати загальне значення потужності всього підключеного обладнання.

Асортимент розеткових пристроїв для контролю напруги торгової марки ЗУБР достатньо широкий. Наші прилади виготовляються тільки з якісних матеріалів, а комплектуючі до них використовуються тільки всесвітньо відомих виробників, таких як EPCOS, Samsung, HTC та ін. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому на всі вироби діє гарантія 5 років.

Ви можете купити реле напруги в розетку на 230 В у нашому Інтернет-магазині, і ми безкоштовно доставимо ваше замовлення в будь-яке відділення «Нової пошти». Крім того, наша продукція представлена більше ніж у 600 магазинах і гіпермаркетах на території всієї країни.