Терморегулятор terneo ax, молочний білий

Колір: Молочний білий

Молочный белый
Рамка:стандарт

3 роки з моменту продажу

Розумне опалення тепер на вашому смартфоні

Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера my.terneo.ua. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.

Подивися, скільки ти заощадив

Побачивши динаміку витрат енергії за місяць або опалювальний сезон, ви можете поліпшити свій розклад. Зверніть увагу, що зниження температури всього на 1 градус, допоможе заощадити вам до 5% електроенергії.

Геозонування для максимальної економії

Нікого вдома? Жодних витрат енергії! Із Геозонуванням нагрівання залежить від вашого місця розташування і буде включено лише тоді, коли ви знаходитесь вдома або вже повертаєтеся додому. Детальніше про функцію та її налаштування
читати статтю 3 хвилини.

Познайомся з додатком у відкритому ДЕМО-акаунті

Познайомтеся з розумним терморегулятором останнього покоління, розробленому і виготовленому на 100% в Україні. Завантажуйте додаток terneo і введіть логін з паролем демо-акаунта:
логін: [email protected] / пароль: myterneo2018.

Для підключення terneo до «хмари»

Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!

Зроби свій внесок на благо планети — заміни звичайний термостат на розумний

Терморегулятори terneo сумісні з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) датчиками більшості виробників. У них лаконічний мінімалістичний екран, який  дозволяє економити електроенергію! При цьому ви маєте максимум функцій та гнучкості в додатку terneo і це найкрасивіша його частина. Віддалене управління, графіки витрат і здатність terneo до самонавчання дають можливість значно заощаджувати на опаленні та  створюють чудовий комфорт.

Голосове управління за допомогою Google Assistant доступно тільки для країн за посиланням і всім власникам Android пристроїв за прямим посиланням з нашого сервера

Інтегруй теплі підлоги в систему Розумного будинку

Ми розуміємо важливість і актуальність систем автоматизацій типу «Розумний будинок» і підготували інструменти для інтеграції до ваших систем. Підтримуємо протокол MQTT. Також доступний http API. У нашому блозі ми підготували статтю про 3 системи Розумний будинок до яких можна підключити smart терморегулятор terneo.

Керування водяною теплою підлогою

Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривід може бути нормально закритим або нормально відкритим.

Буклет з можливостями додатку terneo завантажити

Відеоогляд на Wi-Fi терморегулятори terneo

Технічні характеристики terneo ax

Сфера використання:
Для теплої підлоги, Для водяної теплої підлоги
Тип керування:
Wi-Fi
У підрозетник
Максимальна сила струму, A:
Особливості:
Захист від дітей, Віддалений доступ (wi-fi)
Мінімальна температура, ° C:
Максимальна температура, °C:
Максимальна потужність навантаження:
Маса в повній комплектації:
Внутренний габаритный размер декоративной рамки:
45 х 45 мм
Датчик температури:
NTC терморезистор 10 кОм ±5% при 25°С (R10)
Довжина з'єднувального проводу датчика:
Кількість комутацій під навантаженням, не менше:
50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше:
20 000 000 циклів
Температурний гістерезис:
0,5...10 °С
Діапазон вимірюваних температур:
-28…+75°С
терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi):
802.11 b/g/n
Вихідна потужність Wi-Fi:
+20 dBm
Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання:
128 кбіт/с
Робочий частотний діапазон:
2400-2483,5 МГц
Мінімальний Інтернет-трафік:
20-30 МБ/міс.

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Ви також можете придбати терморегулятори terneo в магазинах-партнерах у вашому місті.

ВідеоінструкціяДивитися

Часті запитання про продукцію terneo

Чи підходять ваші датчики до інших терморегуляторів?

Щоб датчик працював з іншим терморегулятором, потрібно перевірити їх сумісність. Такий терморегулятор повинен підтримувати цифровий датчик DS18B20, аналоговий датчик R10 (NTC-терморезистор) з опором 10 кОм при 25 °С, або термопару TXA. Сумісність повинна бути вказана в технічному паспорті (чи інструкції) до терморегулятора.

Дивитися усі питання і відповіді