Кабель для теплої підлоги RATEY RD2 1700 Вт

7 112грн

Доставка

Безкоштовна доставка у відділення Нової пошти

Гарантія

На кабель - до 25 лет,
на пленку - 10 лет.

Оплата

Повернення або обмін

Протягом 14 днів після отримання товару за умови його невикористання.

  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Купити в магазині

Двожильний кабель — подвійна зручність

RATEY RD2 — це двожильний нагрівальний кабель, який допоможе вам забезпечити основне або додаткове опалення за допомогою системи «тепла підлога». При його встановленні вам не потрібно повертати «холодний» кінець назад до терморегулятора. Також завдяки круглій формі перерізу кабель легше згинати при монтажі.

Ви можете застосовувати нагрівальний кабель RATEY RD2 у квартирі, у приватному домі, в офісі, у виробничих, складських та інших приміщеннях. Гарантия на кабель становить 25 років!

На найвищому рівні якості

Нагрівальний кабель RATEY RD2 відповідає вимогам міжнародного стандарту IEC 60800 («Кабелі нагрівальні для номінальної напруги 300/500 В для обігріву приміщень і запобігання обледенінню»). Відповідно до вимог даного стандарту, кабель піддається додатковим випробуванням на механічну міцність і стійкість до випадкових пошкоджень під час монтажу. Кабель відповідає класу М1 за стійкістю до механічного впливу.

Довговічність і надійність ізоляції

Щоб перевірити надійність ізоляції кабелю, через нього пропускають напругу 2500 В (~ 50 Гц) протягом 1 хвилини. Кожна нагрівальна жила кабелю RATEY RD2 знаходиться в окремій ПВХ-ізоляції. Також конструкція кабелю містить тришарову ПЕТ-ізоляцію, яка володіє високою термостійкістю. Вона витримує до 250 °С при максимальній робочій температурі всього 125 °С. Завдяки цьому локальний перегрів, викликаний стрибками напруги чи неправильним монтажем, не впливає на роботу кабелю.

Безпека при експлуатації

Конструкція кабелю включає екран із мідного обплетення, щільність якої становить 80 %, а загальний переріз — не менше 0,5 мм². Екран служить заземленням виробу, а також захистом від електромагнітного випромінювання, яке виникає в будь-якому проводі при проходженні через нього електричного струму.

Місце кріплення «холодного» (з’єднувального) і «гарячого» (нагрівального) кабелю опресоване товстостінними латунними трубками із зусиллям мінімум 2 тонни. Це забезпечує надійне з’єднання протягом усього терміну експлуатації.

Технічні характеристики RD2 1 700 Вт

Тип продукту:
Кабель теплої підлоги
Тип кабелю:
Двожильний екранований
Потужність, Ватт:
0
Переріз проводу:
6 мм
Ізоляція нагрівальної жили:
термостійкий ПВХ пластикат і 4 шари плівки ПЕТ
Питома потужність:
18 Вт/м
Довжина з'єднувального (холодного) дроту:
3 м
Максимальна температура нагрівальної жили:
125 °С
Максимальна температура зовнішньої ізоляції:
100 °С
Номінальна напруга живлення:
230 В (~ 50 Гц)
Комплект поставки:
нагрівальна секція, техпаспорт та інструкція
Спротив:
24,4 Ом

Користувачі поки не залишили відгуки про цей товар. Будьте першим, хто напише відгук, або поставить питання!

Залишити відгук
Задати питання

Купити в магазині

Эпицентр
Нова Лiнiя
Leroy Merlin
Олдi
Інструкції
Завантажити у PDFUA